فيلم پرس | پايگاه خبري فيلم ايران : پرديس ملت ميزبان اهالي رسانه در جشنواره فجر
چهارشنبه، 10 آبان 1396 - 14:27 کد خبر:672
فيلم پرس ـ پايگاه خبري فيلم ايران: پرديس سينمايي ملت ميزبان اهالي رسانه در سي و ششمين جشنواره ملي فيلم فجر خواهد بود.

فيلم پرس ـ پايگاه خبري فيلم ايران:

 بعد از تاكيد دبير جشنواره جهت حرفه‌اي‌تر شدن فضاي رسانه‌ها و خروج از برج ميلاد كه طي هشت دوره اخير ميزبان اهالي رسانه در كنار هنرمندان و مديران بوده است، گزينه‌هاي موجود بر اساس مجموع ظرفيت سالن‌ها، امكان استقرار شبكه‌هاي راديويي، تلويزيوني و اينترنتي و ارائه سرويس مناسب به آن‌ها، دسترسي به مجموعه و سالن‌هاي نمايش، بهره‌گيري از اينترنت و اختصاص فضايي جهت پذيرايي و پاركينگ مورد بررسي قرار گرفت.

در نهايت، پرديس سينمايي ملت به عنوان ميزبان اهالي رسانه در اين دوره از جشنواره توسط شوراي سياست گذاري انتخاب شد.

اين پرديس با مجموع 1089 صندلي بيشترين ظرفيت را در بين گزينه‌هاي بررسي شده، دارد و از نظر سيستم نمايشي نيز تنها پرديس سينمايي مجهز به نمايش باكيفيت D-Cinema در همه سالن‌ها است.

مجهز بودن به فيبر نوري ديگر امكان اين پرديس است كه امكان فعاليت مناسب را براي شبكه‌هاي راديويي و تلويزيوني فراهم مي‌كند و فضاي باز در طبقات نيز امكان بهره‌برداري فعاليت‌هاي جانبي اهالي رسانه را فراهم مي‌سازد.

با توجه به نظرات مطرح شده طي روزهاي گذشته و تاكيد دبير جشنواره مبني بر فراهم آوردن شرايط مناسب براي فعاليت بدون مشكل اهالي رسانه در ايام برگزاري، در روزهاي باقيمانده تا آغاز جشنواره مشكلات موجود براي ميزباني هرچه بهتر در اين پرديس از جمله مساله پاركينگ آن حل خواهد شد و همچنين تسهيلاتي براي رفت و آمد در نظر گرفته مي‌شود.

اميد است با همراهي اهالي محترم رسانه تجربه پيش رو منجر به فراهم آمدن شرايطي ايده آل و حرفه‌اي براي فعاليت بي‌دغدغه خبرنگاران، منتقدان، عكاسان و تصويربرداران در ايام برگزاري سي و ششمين جشنواره فيلم فجر جهت پوشش هرچه بهتر اين رويداد ملي شود.

انتهاي پيام